Bize Ulaşın

HakkımızdaBeydağı Güvenlik ve Teknoloji

2019 Haziran ayında kurulan Beydağı güvenlik ve Teknoloji, geniş ürün portföyü sayesinde tek noktadan tüm ihtiyacın karşılanmasını sağlayarak size zaman kazandırır.

Beydağı güvenlik ve Teknoloji, kalite ve güveni ilke edinerek günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri olan güvenliğin, gelişen teknoloji ile birlikte, tüketiciye en etkin ve en verimli şekilde ulaştırılmasını sağlayan ve elektronik güvenlik sistemlerinde  uluslararası markalar ile tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmayı ilke edinmiş; kurulduğu günden bugüne satış, pazarlama, lojistik ve AR-GE çalışmalarının yanı sıra teknik servis hizmeti ile altyapı çalışmaları yaparak sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ oluşturmak ve müşteri sadakatini sağlamak, yurt içi ve yurt dışında BEYDAĞI zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider firma olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

HakkımızdaNeden Beydağı?

Güvenlik, modern yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Akçadağ Güvenlik olarak, size ve sevdiklerinize en üst düzeyde güvenlik sağlamak için buradayız.