Hakkımızda

Beydağı güvenlik ve Teknoloji, kalite ve güveni ilke edinerek günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri olan güvenliğin, gelişen teknoloji ile birlikte, tüketiciye en etkin ve en verimli şekilde ulaştırılmasını sağlayan ve elektronik güvenlik sistemlerinde  uluslararası markalar ile tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmayı ilke edinmiş; kurulduğu günden bugüne satış, pazarlama, lojistik ve AR-GE çalışmalarının yanı sıra teknik servis hizmeti ile altyapı çalışmaları yaparak sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Beydağı güvenlik ve Teknoloji, çözüm ortakları ile birlikte bayilik sistemi çerçevesinde her sektöre özel profesyonel çözümler üretmekte, alanında uzman ekibiyle zamanında ve doğru adımlar atarak devamlı bir büyümeyi hedeflemektedir. Satış odaklı değil çözüm odaklı hareket etmeyi kendine kesin bir prensip edinmiştir.

2019 Haziran ayında kurulan Beydağı güvenlik ve Teknoloji, geniş ürün portföyü sayesinde tek noktadan tüm ihtiyacın karşılanmasını sağlayarak size zaman kazandırır. Ayrıca alanında uzman mühendislerimizle zayıf akım, kamera, alarm sistemleri vb. projelerde, en hızlı çözümlerle bayi projelerine destek sağlamaktadır. Kurumlara yönelik akıllı ve ileri teknolojiler konusunda da çözümler sunan ve Doğu  Anadolu’nun en hızlı büyüyen firması olma yolunda faaliyetlerini sürdüren beydağı güvenlik ve Teknoloji, sağladığı hizmetlerin rekabet avantajı oluşturacak ve iş hayatında verimliliği arttıran çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerini her zaman bir adım öne taşımaktadır.


Whatsapp Destek

Hacı Mehmet Evren

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?